Імунна система людини
Серія MAF для активації та нормалізації макрофагів
Серія MAF від Saisei – це харчові добавки, що зміцнюють імунну систему мають регенерувальний ефект і позитивно впливають на весь організм загалом. Вони були розроблені компанією Saisei та сертифіковані в Україні.
MAF активує «макрофаги», які є одним із різновидів білих клітин крові – лейкоцитів. Макрофаги присутні в організмах усіх живих істот і захищають їх, будучи частиною імунної системи.
■ Імунна система
Імунітет – це система для підтримки здоров’я, яка присутня в організмах усіх живих істот.
Імунна система захищає організм від бактерій і вірусів, а також усуває ракові клітини. Навіть у випадку із забоєм або переломом, що вища ваша імунна система, то швидше настає одужання.
Проте пік роботи імунної системи людини випадає на вік 20 років, а в 40 її сила зменшується вдвічі. У міру зниження імунітету, організм стає більш сприйнятливим до різних захворювань.
Таким чином підвищення імунітету і збереження імунного віку є необхідними умовами для довгого і здорового життя.
■ Що відбувається, якщо слабшає імунна система?
Раптом стає легко застудитися, але складно потім одужати. Раніше втома знімалася хорошим нічним сном, але тепер вона не проходить.
Усе це ознаки слабшання імунної системи. Коли сила імунітету знижується, це може стати причиною появи таких симптомів:
Організм легко піддається застуді та грип
Коли імунітет знижується, здатність імунних клітин захищатися від бактерій, вірусів та інших чужорідних тіл стає слабкою, і організм стає сприйнятливим до таких захворювань, як застуда та грип.
Постійний стан втоми
Коли імунна система слабшає, відновити фізичне та моральне виснаження організму стає важче, а втома швидко накопичується знову. Так само на імунну систему впливає стрес.
Часта поява стоматиту
Якщо імунна система слабшає під впливом стресу і втоми, зростає ймовірність утворення стоматиту.
Симптоми алергії
Якщо імунна система функціонує неправильно, то вона стає гіперчутливою. Через це замість «захисту організму від чужорідних тіл, таких як бактерії та віруси», вона реагує навіть на ті речовини, які не є сторонніми, спричиняючи алергічну реакцію.
Уповільнюється загоєння ран
Імунні клітини беруть активну участь у загоєнні ран, тому коли сила імунітету знижується, це може призвести до сповільнення відновлення пошкоджень.
Ризик захворювання на рак
Відомо, що тисячі ракових клітин народжуються щодня навіть у здоровому організмі.
Якщо імунітет працює нормально, імунні клітини виявляють ракові клітини і запобігають їхньому поділу. Однак, якщо імунітет слабшає, функціонування імунних клітин також знижується, і їм стає складніше пригнічувати проліферацію ракових клітин.
■ У чому ж полягає роль імунної системи?
Імунітет не обмежується захистом організму від бактерій, вірусів та інших чужорідних речовин. Імунні клітини активно працюють як під час відновлення шкірного покриву в разі ударів і поранень, так і в разі грипу та застуди, а також щодня знищують ракові клітини, що з’являються в організмі.
Імунітет виконує безліч завдань, як-от відновлення пошкоджених клітин, допомога метаболізму, запобігання зниженню функціонування організму і старіння клітин. Усі ці функції переважно виконують білі кров’яні клітини, які включають у себе безліч різновидів імунних клітин.
■ Макрофаги
Однією з імунних клітин серед розмаїття лейкоцитів є макрофаг. Це клітина, яка існує в тілі всіх живих істот і відіграє важливу роль у підтримці здоров’я організму.
Це амебоподібна, центральна клітина імунної системи, яка поглинає й усуває бактерії та віруси, які вторглися в організм, а також інші сторонні речовини (такі як ракові клітини).
Виявивши бактерії та сторонні речовини, які вторглися в організм, макрофаги починають їх поїдати, разом з цим посилаючи сигнал іншим імунним клітинам, з метою повідомити їм про існування небезпеки. Інші імунні клітини, які отримали цей сигнал, також реагують на сторонні речовини. Зовні робота імунних клітин може проявлятися в появі гною під час загоєння ран і нежиті на ранніх стадіях застуди.
1. Профілактика інфекцій
Макрофаги присутні по всьому тілу. Вони патрулюють організмом, не даючи стороннім речовинам вторгатися в нього. У разі виявлення шкідливих для тіла речовин, як-от ракові клітини, віруси та бактерії, макрофаги поглинають їх усередину власної клітини, де виробляють цикл «атака», «розщеплення», «перетравлення», таким чином запобігаючи зараженню.
2. Головнокомандувач імунних клітин
Макрофаги є одним із різновидів лейкоцитів і крім них також існує безліч інших імунних клітин. Макрофаги практично універсальні й ефективні щодо різних хвороб. Однак є випадки, коли інші клітини імунної системи можуть виявитися більш дієвими. У такому разі макрофаги надсилають вказівки іншим клітинам імунної системи, щоб запобігти зараженню, таким чином виступаючи в ролі «головнокомандувача».
3. Роль у красі
Макрофаги, а також інші клітини імунної системи, відіграють величезну роль у загоєнні ран і ударів, а також різних видів запалень. Водночас одночасно з відновленням організму до їхніх завдань входить збереження шкіри та волосся молодими й здоровими. Таким чином макрофаги не тільки працюють над запобіганням хворобам, а й мають тісний зв’язок із підтриманням краси та молодості тіла.
■ Що необхідно для підвищення імунітету?
Вважається, що активація макрофагів має кілька етапів.
Стадії активації макрофагів
1. Стан, у якому імунна система не може боротися з патогенами відразу, навіть якщо вони вже проникли в тіло.
2. Стан, у якому клітини можуть перейти в бойову позицію, щойно патоген вторгається в організм.
3. Захисний стан, коли макрофаги виявили патогени і діють за схемою «атака», «розщеплення», «перетравлення».
* Стадія 2 також іменується «базовим станом.» Для збереження здоров’я (підтримання гомеостазу) бажано, щоб було багато макрофагів у цій стадії.
Особливі речовини, що активують макрофаги
MAF (Фактор Активації Макрофагів) – це загальне найменування для речовин, здатних активувати макрофаги.
Макрофаги запобігають зараженню, проводячи серію завдань: «атака», «розщеплення», «перетравлення», на вірусах і бактеріях, що вторглися в організм, а також ракових клітинах. MAF же своєю чергою активізує та нормалізу діяльність макрофагів.
■ На закінчення
Вище ми розповіли про імунну систему, у чому полягає її робота і що станеться, якщо вона ослабне. Ми також торкнулися того, що макрофаги серед усіх клітин імунної системи відіграють дуже важливу роль, а також представили речовини, які здатні активувати їхню діяльність.
Існує безліч способів активації та різні складові для MAF (фактор активації макрофагів).
Імуностимулювальні препарати «Серія MAF» було розроблено як натуральні харчові добавки, діяльність яких спрямована на активацію клітин імунної системи і насамперед – макрофагів.
Ці препарати не мають побічних ефектів і не викликають запалення, зміцнюючи імунну систему без навантаження для тіла.
Ми прагнемо до розробки продукту, який здатний підтримувати імунну систему без будь-яких побічних ефектів.
У Saisei Mirai ми хочемо допомогти вам щодня зберігати гарне самопочуття.
Що таке “GcMAF” ?
GcMAF – це групоспецифічний компонент, вітамін D-зв’язувальний фактор, присутній в організмі, який підтримує імунну систему.
ТКАНИННІ МАКРОФАГИ: Тканинні резидентні макрофаги + моноцити
- Макрофаги існують майже у всіх тканинах
- Тканинні резидентні макрофаги відіграють важливу роль у відновленні та регенерації кожної тканини
Основне місце розташування | Тип фагоцитов |
Кожа * | макрофаги, клетки Лангерганса, дендрические клетки, мастоциты |
Пищеварительный тракт и Пейеровы бляшки кишечника * | макрофаги |
Лёгкие* | макрофаги, моноциты, мастоциты, дендрические клетки |
Кровь | нейтрофилы, моноциты |
Костный мозг | макрофаги, моноциты, синусоидальные клетки, остеобласты |
Соединительные ткани | макрофаги, моноциты, дендрические клетки, гистиоциты |
Лимфоидная ткань | макрофаги, моноциты, дендрические клетки |
Селезенка | макрофаги, моноциты, синусоидальные клетки |
Тимус | макрофаги, моноциты |
* Данные места являются наилучшими для применения GcMAF. Кожа через подкожные или внутримышечные инъекции, кишечник посредством перорального введения и легкие ингаляторно при помощи распылителя (к примеру переносной распылитель Omron NE-U22V).
■ Приклади станів, що потребують нормалізації макрофагів
Аутизм
Розлад аутичного спектра (РАС) – це серйозне порушення психічного розвитку, що охоплює труднощі в спілкуванні, соціальну взаємодію та обмежену поведінку.
Рак
Рак – це складне захворювання з неконтрольованим ростом аномальних клітин, які можуть вторгатися і руйнувати навколишні тканини в організмі.
Хвороба Крона
Хвороба Крона – це хронічне запальне захворювання шлунково-кишкового тракту. Воно вважається аутоімунним захворюванням.
Ревматоїдний артрит
На початкових стадіях з’являється симптом, відомий як «ранкова скутість», що ускладнює використання рук після пробудження, причому симптоми можуть змінюватися щодня.
Синдром Хронічної втоми
Синдром Хронічної втоми (СХВ) – це захворювання, що характеризується надмірною втомою впродовж більш ніж півроку. Ця втома не знімається за допомогою відпочинку, а причина цього захворювання залишається невідомою.
Псоріаз
Псоріаз – це хронічне шкірне захворювання, за якого клітини шкіри розростаються і формують лусочки та сверблячі, сухі бляшки. Вважається аутоімунним захворюванням. Може бути спровоковане інфекцією, стресом або холодом.
Розсіяний склероз
Розсіяний склероз (РС) – захворювання центральної нервової системи. Імунна система починає атакувати мієлін, який захищає нерви, і впливає на головний і кістковий мозок, а також зорові нерви.
СПК
Синдром подразненого кишківника (СПК) – кишковий розлад, характерними для якого є болі в животі, здуття, закреп і діарея.
■Відгуки мам стосовно терапії їх дітей за допомогою MAF-продукції, Україна
Діагноз: Затримка психомовного, психомоторного розвитку, F 06.8
Коментар мами:
До застосування МАФ-капсул
Дитина розуміє звернену мову, виконує вказівки за бажанням, говорить багато звуків переважно це голосні, слово ділить на склади, говорить прості слова. Слабка моторика (координація ходьби, рухів). Поведінка: при відмові отримання бажаного може вдарити себе по голові, падати на підлогу, симулювати плач. Слабка концентрація уваги (писати, пазли складати, гра). Має добру пам`ять, замічає дрібні деталі. Високий рівень комунікабельності, але іде на контакт з чужими, не відчуває небезпеки.
Після застосування МАФ-капсул (тривалість прийому понад 1 рік)
Дитина після вживання МАФ-капсул почала краще розуміти поставлену задачу, швидше виконувати. Пам’ять покращилася. Покращилась координація рухів (почала краще ходити, почала стрибати). За період вживання МАФ-капсул дитина ні разу не хворіла, імунітет дуже зміцнився. Писати та розмовляти поки їй важко.
Дитина проявляє велику цікавість у побуті, все хоче допомагати, до тваринок відноситься по-іншому, наприклад, кроликам іде сама і дає їсти (раніше боялася). Проявляє активний інтерес до своєї молодшої кузини. Вчиться по бажанню, один день може виконати всі завдання, на інший все навпаки.
Продовжує приймати МАФ-капсули.
Діагноз: синдром Корнелії де Ланге、Q 87.1
Шановний пане лікарю Тошіо Інуї!
Щиро БлагоДарю Вас та усіх причетних, хто брав участь у створенні препарату “MAF”!
Хочу поділитися приємними результатами свого сина. Спрей “MAF” приймаємо на протязі року. За цей час син став уважніший, більше дослухається до прохань, перейшли на новий рівень – зараз домовляємось. Краще розуміє звернену мову. Швидко засвоює нову інформацію. Намагається повторювати мову, жести, копіює інших. Сам тримає пляшку, п’є сік, під настрій звичайно. Вчиться роздягатися те, що виходить: носки, шапки, рукавиці, взуття. Вночі прокидається, проситься на горщик.
Реабілітолог хвалить, що на занятті, коли мене немає поруч, слухає її та виконує її прохання.
Великим досягненням є те, що син вже не блює, до цього постійно блював. Почали їсти каші гречана, ячмінна, пшенична без блендера. Морквяний суп ще через блендер, там м’ясо.
Разом з усіма навичками і вміннями, підтягується фізичний розвиток. До початку прийому МАФ-спрею була погана координація рухів, не тримав баланс, зараз краще баланс тримає, став краще ходити, стрибати з підтримкою, гарно відштовхується. Ручками тримається й підтягується, стає на коліна, а потім на ножки. Радіє, бо сам це робить. Не так впевнено, але старається. Коли ходить, бере мої руки, щоб я підтримувала його, бо розуміє, що сам ще не впорається.
Покращення з кожним разом і це великий результат.
БлагоДарю за ваші старання, час, увагу, ідею, доброту Разом з вами ми досягаємо успіху!
Ви робите світ кращим і добрішим️
Діагноз: Органічне психічне порушення з вираженими мовленнєвими, когнітивними та емоційно-вольовими порушеннями.
Коментар мами:
До застосування МАФ-капсул:
У дочці були проблеми з поведінкою (падала на землю і кричала), дуже погано контролювала свої емоції (страх чи радість нестримний сміх або крик). Погана координація рухів (постійно хиталася). Видавала монотонні звуки. Погано розуміла звернену мову і прості інструкції, була не посидюча, не було інтересу до навчання. Погано запам’ятовувала будь який матеріал. Проблеми зі стільцем (закрепи) та сном. Не просилася в туалет. Була алергія на деякі продукти та дуже часто хворіла на застуду.
Після застосування МАФ-капсул:
Під час лікування за допомогою МАФ-капсул у дочки значно покращилась поведінка, стала спокійніша, покращилась концентрація уваги. Припинила падати на землю і кричати. Навчилась терпіти, коли хоче в туалет.
Почала краще і швидше засвоювати нову інформацію, покращилась пам’ять. Покращився сон. У неї зникли прояви харчової алергії, і вона перестала часто хворіти на грип та застуду.
Доповнення:
Після захворіла на COVID-19, перенесла в легкій формі, на 7-й день була здорова. Однак, через 5 днів почалось погіршення поведінки, чим більше проходить часу, тим гірше стає поведінка.
Робить тільки те, що вона хоче не звертаючи уваги на прохання чи зауваження. Якщо щось не так або немає того, що вона хоче, чи її не розуміють починає або пищати, або б’є себе кулаками по голові, чи просто стукає по підлозі. Якщо не хоче вчитись з нервами все розкидає на підлогу, переважно в школі. Постійно хитається (коли стоїть або сидить). Почались напади нестримного сміху (по 1-2 години). Знову почастішали монотонні звуки. І дуже часто сміється без причини, навіть коли плаче сміється. Знову погано контролює емоції. Має неконтрольований апетит. Її стан дуже погіршився і повернувся до стану, який був до початку прийому маф-капсул.
Доктор Інуі проконсультував нас і прийшов до висновку, що погіршення може бути внаслідок перенесеного COVID-19, та запропонував збільшити дозу маф-капсул, а також додати до капсул застосування МАФ-ін’єкцій. На третій день після збільшення дози капсул дочці стало набагато краще, її поведінка покращилась. Вона почала намагатися виконувати прохання (якщо розуміє). В цілому її рівень розуміння став вище. Нападків сміху стало менше, і її вже легше переключити.
Після початку застосування ін’єкцій: почала краще розуміти звернену мову, припинила падати на землю, почала проситися в туалет і терпіти поки не сходить. Почала проявляти фантазію в іграх. Нормалізувався стілець. З’явився інтерес до того, що мають інші, почала хотіти таке саме. В результаті її стан повернувся до того, який був до Covid-19 і продовжує покращуватися. Ми продовжуємо приймати МАФ-капсули та робити МАФ-ін’єкції.
Діагноз: дитячий аутизм
В 3 роки проведена операція на серці (вроджений поріг серця).
Вроджена непереносимість лактози, перевищений глютен, епісиндром в анамнезі.
Коментар мами:
До застосування МАФ-капсул
Маються навички самообслуговування, але дуже ледачий. Розуміє звернену мову. Частково виконує завдання, гарна зорова пам’ять. Має проблеми з мовленням. Говорить: мама, тато, дай та багато літер і складів. Поведінка не завжди адекватна, але це тому, що він не може сказати, що хоче. Тоді він психує чи може стукнути, але без агресії. Дітей не ображає. Не завжди може зосередити увагу на навчанні. На контакт з людьми йде, дивиться в очі, відгукається на ім’я, не лякається гучних звуків, має інстинкт самозбереження. Іноді не проситься в туалет вночі. Погано спить.
Після застосування МАФ-капсул:
Загалом гарна тенденція. Покращилась концентрація уваги. Почав проявляти інтерес до навколишнього світу: людям, природі, тваринам. Почав краще спати (почав спати згідно графіку). Почав краще їсти. Почав їсти овочі та м’ясо. Дуже полюбив м’ясо. У магазині почав показувати пальцем, що хоче. Навчання також покращилось, але дуже лінується. Перестав психувати, але став дуже чутливим. Проявляє інтерес до навчання. Почав розкрашувати картини фарбами. Почав краще розуміти звернену мову.
Покращилась ЕЕГ. Пішов до звичайної школи і отримує індивідуальну допомогу у навчанні. Може виконати усі запропоновані завдання. Сон, їжа, самообслуговування – усе нормалізувалося.
Навчився сам чистити зуби електрощіткою. Почав сам мити посуд після їжі. Вночі сам просинається у туалет, після чого знову засинає. Притримується графіка сну. Повторює де-які звуки та склади.
Під час прийому МАФ-капсул жодного разу не захворів на ОРІ.